Hajenka

HÁJENKA

Nabízíme ubytování ve vesničce Veveří na rozhraní Olomouckého a Moravskoslezského kraje. 25 km severně se nachází město Bruntál, 11 km Rýmařov, 15km východně Moravský Beroun, 19km jížně Šternberk a 37 km Olomouc. Lyžarská centra Jeseníků jsou ve vzdálenosti 20-50km.

O hájence

Nabízíme ubytovnání v krásném domě, který kdysi sloužil jako hájovna, podle toho také dostal své jméno „Hájenka“. Budova byla rekonstruována s úsilím, co nejvíce zachovat původní atmosféru a spojení s přírodou.

Hájenka se nachází mezi lesy na úplné samotě v podhůří Jeseníků. Je to ráj pro milovníky venkova a krásné přírody. Z ticha Vás tu může vyrušit pouze štěkání srnce nebo bučení krav. Na své si tu přijde každý, kdo hledá klid, pohodu, relaxaci i aktivně strávenou dovolenou.

Od jara až do podzimu si můžete užívat turistiky i cykloturistiky v Jeseníkách, projíždět se terénem na čtyřkolce nebo se jen v klidu procházet lesy a houbařit.

V zimě můžete vyrazit na běžkách nebo sněžném skútru, využít místního malého sjezdařského vleku nebo vzdálenějších zimních středisek jako je Karlov a Praděd.| Code & Graphic Tomáš Voříšek (c) 2011 - Tvorisek(a)gmail.com | Menu - O hájence - Ubytování - Galerie - Ceník - Kam za zábavou - Kontakty - Rezervace |

Kontakt

Alois Bureš
Sedm Dvorů 38
Moravský Beroun

info@aloisbures.cz
602759951

Mapa